PREHRA V CHOCHOLNEJ-VELČICIACH NÁS STÁLA PRVÉ MIESTO V TABUĽKE

Chocholná-Velčice – Dolné Vestenice 4:1 (2:0)

Góly: 14., 42., 52. a 62 Tulpík (druhý z pok.kopu) – 70. Kolenčík

Zostava: Bohunský – Hlinka, Kastelovič, Sluka, Šrámka – Košík – Krivosudský, M. Šamko, Bublák, Matiaško – Líška

Náhradníci: Beták, Kolenčík (55. Hlinka), Bohuš (67. M. Šamko), N. Ďurík (69. Košík), Bruška (70. Šrámka)

V 27. kole sme vycestovali na pôdu Chocholnej – Velčice. Mužstvo, ktoré figuruje v druhej polovici tabuľky sa nás v domácom prostredí nezľaklo a podalo skutočne bojovný výkon. Odmenou pre súpera za jeho predvedenú hru  z úvodu bol gól zo 14. min, ktorý mal na svedomí Juraj Tulpík. Jednogólové manko sme sa snažili zmazať ešte pred koncom prvého polčasu. Namiesto toho sme  však inkasovali druhý gól opäť z kopačky Tulpíka. Aj po zmene strán sme si vypracovali niekoľko šancí, lenže opäť úradoval domáci Tulpík, ktorý v 52. min zavŕšil hetrik. O tom, že o víťazovi stretnutia 27. kola je už takmer úplne rozhodnuté, sa postaral hráč zápasu Tulpík. V 62. min pridal svoj štvrtý gól do našej siete. Streleckú nemohúcnosť nášho tímu zlomil dvadsať minút pred koncom Jozef Kolenčík. Viac už sme z hry nevyťažili a tak sa po prehre 1:4 prepadávame na 4. miesto tabuľky s trojbodovou stratou na vedúci Kvašov.