DORAST VYHRAL AJ ŠTVRTÝ ZÁPAS V RADE. HETRIKOM SA BLYSOL DÁVID MELIS

Klubový komentár k zápasu

Horná Súča – Dolné Vestenice 2:4 (0:2)

Góly: 56. Barinec, 74.Kučerák – 37., 44. a 90.+ Melis (tretí z pok. kopu), 77. Mišiak

Zostava: Hirkala – M. Vabec, Chrenko, M. Miko, Mekýš – Melis, Žember, S. Kováč, A. Mäsiar – Mišiak, R. Radošány

Náhradníci: Obert (62. R. Radošány), Simajchl

Napínavý zápas majú za sebou naši dorastenci. V 27. kole vycestovali na ihrisko Hornej Súče s cieľom natiahnuť doterajšiu minisériu bez porážky. Svoj zámer začali hráči pod vedením trénera Jozefa Kolenčíka napĺňať už v prvom polčase. Po dvoch góloch Dávida Melisa sme získali výhodný náskok a do kabíny sme odchádzali spokojnejší, ako náš súper. Domáce mužstvo sa vrátilo do tohto stretnutia po presnom zásahu Barinca z 56. minúty. Reagovať na tento gól sme mohli hneď po pár minútach, no Patrik Chrenko nepremenil pokutový kop. Domáci dokázali v 74. min vyrovnať a živili tak svoju šancu na zisk bodov. Nezlomný duch mužstva, ktoré sa do Hornej Súča prišlo „pobiť“ o dobrý výsledok, sa ukázal tri minúty po vyrovnaní. Mário Mišiak nás poslal znova do vedenia a zaznamenal zároveň aj rozhodujúci gól tohto zápasu. Podčiarknúť sladkú chuť víťazstva sa podarilo v samom závere Dávidovi Melisovi. Rýchlonohý krídelník, ktorý sa počas zimnej prestávky ukázal v dobrom svetle aj v prípravných zápasoch „A“ mužstva, zavŕšil z ďalšieho pokutového kopu svoj hetrik. Hornú Súču sme zdolali 4:2.

Dorastenci zaznamenali štvrté víťazstvo v rade a v závere sezóny ukazujú svoju dobrú formu. Najbližšie sa hráči našej U19-ky predstavia v sobotu, 1.6. na domácej pôde proti Borčiciam.