Ladce – D. Vestenice 2:0 (2:0)

Góly: 20. Štrbák, 39. Mojto. R Hudec, 100 divákov

D. VESTENICE: Stručka – Hlinka, Carvalho, Olej, Mešina, Larez, Košík, Melis, Záhorský (77. Prekop), Kocan, Láska (66. Masár)

Náhradníci: Prekop, Masár, Miko, Šóš, Mekýš,

Na nováčika štvrtej ligy si hráči nášho A-mužstva verili. Do duelu sme vstúpili odhodlane, lenže už po 120 sekundách nás schladil domáci Štrbák, ktorý zblízka trafil len kapitána Tomáša Oleja. Naša odpoveď prišla v 16. min, keď strelu Lea Lareza vytlačil gólman hostí na roh. Ďalšia veľká šanca sa už skončila gólom. Ten padol, nanešťastie, do našej siete. Štrbák svoju druhú gólovú príležitosť naplno využil. Umiestnenou prízemnou strelou poslal Ladce do vedenia.

Ten istý hráč mal prsty aj v druhom presnom zásahu domácich. Vydarenú akciu zo 40. min zakončil gólom na 2:0 Vojto. Naši hráči sa cez polčasovú prestávku skonsolidovali, ukľudnili sme vášne, stránili sa diskusií s rozhodcom a sústredili viac na predvedenú hru.

Drobnou odmenou nám bol výkon, na ktorom musíme stavať v ďalších stretnutiach. Pozorné bránenie dopĺňalo rýchle zakladanie protiútokov. Noví hráči priniesli impulz a aj oživenie našej hry. Najmä Mário Masár sa vyznamenal v dobrej šanci, ktorú ale neriešil zakončením. Volil prihrávku pred prázdnu bránu, ktorú zlikvidoval domáci gólman. Hostia už hrýzli minimálne, no postrážili si vedenie v zápase.