Náročný vstup do ligovej sezóny

Dolné Vestenice – Boleráz 1:4 (0:1)
Góly: 73. J. Dávid Melis – 28. a 82. E. Guoth, 53. T. Bagi (z 11m), 90. M. Kollár

Základná zostava: Ľ. Bohunský – P. Šóš (66. J. Dávid Melis), T. Olej, R. Henrique Ferreira De Carvalho, P. Záhorský, P. Košík, L. Jose Pace Larez, M. Šamko (28. I. Kotlár), V. Láska, F. Jozef Kocan, R. Prekop (75. M. Masár)
Náhradníci: J. Mekýš, I. Kotlár, A. Mešina, M. Masár, D. Melis

V úvodnom zápase novej sezóny pricestovali do Dolných Vesteníc futbalisti Bolerázu. Oba tímy nastavili hneď v úvode vysokú latku tvrdosti, čoho výsledkom bolo niekoľko nebezpečnejších zákrokov a faulov. Prvý gól videli diváci v 28. minúte, keď centrovanú loptu razantnou hlavičkou poslal do siete Erik Guoth. Keďže sa zvyšné šance oboch mužstiev neskončili gólom, po prvom dejstve boli spokojnejší hosťujúci hráči. V druhom polčase už bolo gólov viac. Najprv premenil pokutový kop Tomáš Bagi. V 73. minúte zakončoval z tesnej blízkosti domáci Dávid Melis. Jeho strele pomohli do siete aj hráči súpera. Hostia si však postrážil tri body o čo sa pričinil svojim druhým gólom Erik Guoth a v samom závere aj Marco Kollár. Boleráz na úvod novej sezóny vyhral v Dolných Vesteniciach 4:1.

Premiéru v základnej zostave absolvovali Leonardo Larez aj Ricardo Carvalho. Navrátilec Mário Masár zasiahol do hry v 75. minúte. Ďalší z hráčov, ktorí sa opäť pridali do nášho tímu – Jozef Mekýš, do duelu pre pravidlo o striedaní piatich hráčov nezasiahol. Chýbajúcu minutáž si však vynahradil v nedeľnom stretnutí B-mužstva.