Starší žiaci remizovali. U13 si domov vezie ďalšie tri body

Naše žiacke mužstvá majú za sebou druhý súťažný víkend. Zápasový rozpis poslal našu U13 opäť na ihrisko súpera a U15 zase čakal ďalší domáci súboj.

U15: Dolné Vestenice – Diviacka Nová Ves 2:2 (0:2)

Góly: 43. Knápek, 45. S. Rusňák – 10. a 12. Grman

Strelec prvého nášho gólu Marek Knápek (vpravo)

Starší žiaci sa v druhom zápase opäť predstavili na domácej pôde. Tentokrát však diváci videli oveľa menej gólov ako v ich prvom súťažnom stretnutí. Po prvom dejstve sme navyše prehrávali 0:2, keď súper udrel z dvoch kvalitne zahraných protiútokov. Vyrovnania sa zverenci trénera Igora Chyla dočkali v druhom polčase. V 43. min sa presadil aktívny Marek Knápek a o dve minúty neskôr rozvlnil sieť krásnou strelou aj Samuel Rusňák. V závere polčasu sa obe mužstvá snažili strhnúť víťazstvo na svoju stranu, no nepodarilo sa to ani jednému celku. Spravodlivá remíza pripísala každému tímu po jednom bode do tabuľky.

Strelec nášho druhého gólu Samuel Rusňák

Správa z prvých zápasov U15 a U13 –> TU <–

U13: Ostratice – Dolné Vestenice 0:3 (0:2)

Góly: 4. Kluchová, 10. M. Motúz, 40. Chrenko

Víťazné stretnutie majú za sebou aj mladší žiaci. Po triumfe v Bystričanoch uspeli na pôde Ostratíc. Do kabín odchádzali zverenci Vladimíra Reisela za dvojgólového vedenia. Domáceho brankára postupne prekonali Lilly Kluchová a Marko Motúz. V druhej časti hry spečatil triumf našej U13-ky Denis Chrenko.

“Chalani aj baby dnes podali fantastický tímový výkon. Ďakujeme im za pekný výsledok a hlavne pekný futbal. Veľká pochvala patrí všetkým. Ideme ďalej,” povedal po zápase tréner Vladimír Reisel.