Góly: 6′ Kotrík, 16′ Adamec, 39′ Demeter, 41′ Simajchl, 70′ Repka

zostava:                                                    Kiaba                                              striedali : Suchánek, Pánis, Braun, Vlha,

Simaichl- Obert – Cvešper

Ďuriš  – Mekýš“C“ – Repka – Miko

Švirik– Vabec – Jedinák

Na posledný zápas sezóny sme nastupovali s cieľom rozlúčiť sa sezónou čo najlepším výkonom. Okrem toho tu bol posledný priestor pre chalanov, ktorí odchádzajú do dorastu, aby si užili záverečné chvíle v mužstve žiakov. Vstup do zápasu proti výbornému súperovi sme mali skvelý. Jediné, čo našej hre chýbalo, bol gól, ktorým sme mohli otvoriť skóre. Najmä dve veľké šance Ďuriša si ho pýtali. Staré známe nedáš – dostaneš sa potvrdilo a v 5. minúte sme inkasovali ako prvý. Potom nás súper zatlačil a dostali sme v 16. minúte gól na 0:2 z kopačky Adameca, ktorý sa prekľučkoval až do šestnástky a prekonal Kiabu. Do druhého polčasu sme išli s cieľom vrátiť sa do zápasu. Zlepšili sme pohyb ale v 39. minúte sme inkasovali aj po tretíkrát, keď sa presadil z priameho kopu Demeter. Gól sa nám podarilo dať až v 41. minúte, keď dobre zahratý roh usmernil hlavou Simaichl. Potom sme nabrali sebavedomie a viackrát sme ohrozili hosťujúceho brankára. No gól sa nám podarilo dať až v 70. minúte, kedy skóroval z priameho kopu Repka.

Naši žiaci napokon skončili na 5. mieste. Získali sme v 16 zápasoch 24 bodov so skóre 51:26.

Najlepší strelci mužstva : Mekýš 11 gólov, Jedinák 8 gólov, Repka 7 gólov. T

Tento zápas bol zároveň posledným zápasom v kategórii starších žiakov pre šiestich našich hráčov a to menovite Marián Repka, Branislav Simaichl, Nikolas Cvešper, Mário Obert, Adam Ďuriš a Jozef Mekýš. Týmto sa im všetkým chceme poďakovať za odvedenú prácu a zároveň im popriať veľa úspechov v doraste kde veríme, že ich bude futbal stále napĺňať a budú hladný po úspechoch. Ešte raz nech sa darí a ďakujeme!

Autor: Jozef Kolenčík