O VÍŤAZOVI ROZHODLA 89. MINÚTA

Klubový komentár k zápasu

Jaslovské Bohunice – Dolné Vestenice 2:1 (0:0)

Góly: 48. Buchanec, 89. Nemček – 73. Matiaško

Zostava: Arpáš – Krivosudský, Sluka, Kastelovič, Hlinka – Hronec – Matiaško, Bublák, M. Šamko, Líška – Olej

Náhradníci: Košík, Bohuš (71. Hlinka), Žember (67. M. Šamko)

Zverenci Nikolasa Švirika cestovali v 12. kole na pôdu Jaslovských Bohuníc. Potešujúcou správou pred samotným stretnutím, bol návrat plne uzdraveného Dušana Bubláka do základnej zostavy. Na súpera sme si tak ešte viac verili a po dvojzápasovej odmlke sme chceli získať aj nejaké tie body.

Nasmerovať nás za týmto cieľom mohol Dominik Matiaško. Jeho zakončenie z 8. min však minulo domácu bránu. Podobne dobre vystrelil o chvíľu na to aj Martin Líška. Jeho pokus z uhla zneškodnil domáci gólman. Náš brankár sa zaskvel v prebiehajúcej 15. min, keď vytesnil nad bránu tvrdú strelu Jansa. Koncert zahodených príležitostí pokračoval v 23. min. Tomáš Olej zachytil odrazenú loptu vo vzdialenosti jedenástich metrov od brány. Pohotovú dorážku ale zablokoval hosťujúci obranca. Ďalšiu obrovskú príležitosť spálil náš hrotový útočník päť minút pred koncom prvého polčasu. Nepremenil samostatný nájazd, do ktorého sa dostal po prihrávke Líšku. O chvíľu neskôr sa v útočnej akcii ocitli hostia a kedže si Hlinka počínal v sklze nedovolene, hlavný rozhodca odpískal pokutový kop. V bráne stojaci Adam Arpáš pred koncom prvej časti hry udržal bezgólový stav a pokutový kop zneškodnil.

Góly začali padať až v druhom polčase. Ako prví sa presadili hostia zásluhou Buchanca. Nám sa podarilo odpovedať v 73. min, keď si skvelú streleckú pozíciu pripravil Dominik Matiaško. Jeho prízemný pokus si našťastie našiel cestu do siete. O víťazovi zápasu sa nakoniec rozhodlo v závere stretnutia. Hlavný rozhodca prehliadol nedovolený zákrok v domácom pokutovom území a z následnej akcie sa už tešili Jaslovské Bohunice. Po presnom centri domácich dosiahol víťazný gól Patrik Nemček.Video prehrávač00:0000:31

Sporný moment nájdete v 12. sekunde.

Páčil sa ti tento článok?
0Like