DORAST PO POSLEDNOM DOMÁCOM ZÁPASE POSKOČIL OPÄŤ NA 5. MIESTO

Zverenci trénera Pavla Olejku majú za sebou posledný domáci zápas sezóny 2017/2018.

V nedeľu (10.6. 2018) hostili na našom štadióne Nedožery – Brezany. Súper z nižších miest tabuľky vedel párkrát nebezpečne pohrýzť, no naštastie sa gólu u nás nedočkal. Naopak my sme boli to mužstvo, ktoré išlo zaslúžene do vedenia. Postaral sa o ešte v prvom polčase z blízkej vzdialenosti Dalibor Šuhajda.

V druhom dejstve sme z hromady šancí využili znova len jednu. Na 2:0 zvyšoval v 47. minúte Adam Mäsiar. Hostí sme do vyložených príležitostí už nepúšťali a tak sa za teplého nedeľného popoludnia zrodilo víťazstvo dorastencov po výsledku 2:0. Vďaka týmto trom bodom sme sa vrátili na 5. miesto tabuľky IV. ligy sk. SZ o bod pred nášho blízkeho rivala Nitrianske Rudno.

Tento zápas bol zároveň aj domácou rozlúčkou pre dvojicu hráčov, ktorí sú už v kategórii U19  pre budúcu sezónu nedostupní. Ich ďalšie kroky tak povedú do „A“ mužstva. Menovite sa to týka najlepšieho strelca dorastu Nikolasa Ďuríka a brankára Tomáša Krajčoviča.