Vydarený premiérový ročník turnaja U6

Minulý víkend (8.10.) hostil náš štadión veľmi milú a vydarenú akciu. Ihrisko patrilo futbalistom a futbalistkám vo veku od 5 do 6 rokov, ktorí sa stretli na premiérovom ročníku turnaja tejto vekovej kategórie.

Počasie bolo ako na objednávku, takmer 50 mladých futbalistov a futbalistiek sa predviedlo v desiatich zápasoch, po ktorých ich čakalo vyhodnotenie s medailami pre všetkých, pizzou, a desiatovými balíčkami.

Bol to trochu risk, no deti všetko zvládli za potlesku a povzbudzovania zaplnených tribún rodičmi, súrodencami a rodinnými príslušníkmi.

Na zaver zostáva už len jediné, ďakujeme účastníkom Mestský FC Spartak , MTJ Nitrianske Pravno a Telovýchovná Jednota Družstevník Nedožery – Brezany a najmä partnerom turnaja: Trenčiansky samosprávny kraj, Potraviny Sama – Dušana Matejová, Dalibor a Vendy Caňoví, František Štrba a zástupcom Vegum a.s., ktorí aj dlhodobo podporujú náš klub.

Verím, že aj vďaka pozitívnej odozve sa na podobnom podujatí pre tých najmenších stretneme v budúcom roku na jar, alebo v lete.

Páčil sa ti tento článok?
1Like