PREDLŽUJEME VÍŤAZNÚ ŠNÚRU. V KANIANKE TRIUMF ČÍSLO 4

Klubový komentár k zápasu

Kanianka – Dolné Vestenice 0:4 (0:3)

Góly: 26′ Šamko, 30′ 47’Kolenčík, 36′ Matiaško

Zostava: Bohunský – Bruška, Sluka, Košík, Šrámka – Šamko, Bublák, Kastelovič, Matiaško, Líška – Kolenčík
Náhradníci: Miko, Olej, Bohuš

Druhý sobotný duel medzi nami a Kaniankou mali na starosti seniorské mužstvá. Naši muži nastúpili do zápasu s Kaniankou v oveľa lepšej pozícii ako domáci a to sa začalo od 26. minúty aj napĺňať. V spomínanej časti zápasu sa presadil Mário Šamko po strele z kraja šestnástky.

Druhý úder zasadil domácim už o 4 minúty náš hrotový útočník, Jozef Kolenčík. Na jeho gól nadviazal o 6 minút neskôr Dominik Matiaško. Priebežne najlepší strelec aktuálneho ročníka V. ligy Sever sa presadil z priameho kopu. Do konca prvého polčasu sme tak udržali pohodlný trojgólový náskok, ktorý nám umožňoval hrať v tomto oblastnom derby zápase viac uvoľnene.

Z druhého dejstva uplynuli len dve minúty a sieť za domácim brankárom sa rozvlnila po štvrtýkrát. Na svedomí to mal opäť Jozef Kolenčík, ktorý sa presadil v tomto zápase druhýkrát. Stále hroziacich hostí sme dokázali vďaka spolupráci celého kolektívu na ihrisku udržať od našej brány čo najďalej. Občasné menšie šance dokázal pokryť Bohunský, pre ktorého to už bol tretí zápas s čistým kontom. Regionálny derby zápas sme tak dotiahli do úspešného konca a po triumfe 0:4 si odnášame zaslúžené 3 body.

Páčil sa ti tento článok?
0Like