Dolné Vestenice – Plevník-Drieňové 6:0 (3:0)

Góly: 25′, 59′,89′ Bublák, 30′,33′ vlastný, 71′ Matiaško

Zostava: Bohunský – Šrámka,Sluka, Košík, Bruška – Líška,Bublák, Kastelovič, Šamko, Matiaško – Kolenčík
Náhradníci: Miko, Bohuš, Krajčovič, Radošány, Ďuriš, Beták

V tomto zápase sme už od začiatku začali získavať hernú prevahu a postupne pribúdali príležitosti na vstrelenie gólu. Následne sa od 25. do 33. minúty zaknihovali tri poriadne zlepené góly. Najprv sa v 25. minúte  takmer vlastným gólom presadil hosťujúci hráč. Brankár však zareagoval dostatočne rýchlo a tak sa sieť rozvlnila až po dorážke Dušana Bubláka. Po piatich minútach padla centrovaná lopta na nohu hosťujúcemu Václavíkovy a od neho sa dostala do siete. V 33. minúte sa ďalšia centrovaná lopta odrazila do siete od vlastného obrancu.

V druhom dejstve pokračovala naša prevaha a zápas sme dokázali držať stále pod kontrolou. Hostia ale neboli odovzdaní a dokázali si vypracovať aj pár menších príležitostí. Väčšinu z nich však zlikvidoval náš brankár Bohunský. V 60. minúte sa druhým gólom uviedol Dušan Bublák. Prihrávku kapitána Líšku premenil na gól presnou strelou k tyčke. Z podobného miesta pálil rovnako v 71. minúte aj Matiaško a navýšil už na 5:0. Asistenciu pri tomto góle si pripísal krajný obranca Pavol Šrámka. Nechýbalo  veľa a aj Tomáš Bohuš by sa dočkal gólu. Jeho prízemná strela spoza šestnástky opečiatkovala len pravú žrď brány.

Kúsok od gólu bol aj kapitán Líška. Ten sa najprv zbavil obrancov súpera a pri nájazde na bránu nastrelil len brankára. Minútu pred koncom naviedol loptu pred šestnástku Kastelovič, prihral Bublákovi a ten už poľahky dokonal hetrik v dnešnom zápase. V tomto domácom zápase sme tak presvedčivo zvíťazili a postupne si upevňujeme miesto v strede tabuľky.