Bez bodov aj z Trebatíc

“A” muzstvo po tesnom nezdare v derby stretnutí s Prievidzou vycestovalo v nedeľu na pôdu tabuľkového suseda z Trebatíc. 

Trebatice – Dolné Vestenice 3:1 (3:0)

Góly: 21. Masár, 24. Miklovič, 31. Jorík – 90. Belanec

Zostava: Bohunský – Hlinka, Košík, Olej, Hološka – Belanec – Melis, Stovička, Láska, Šlabjar – Prekop

Náhradníci: Žember (64. Stovička), Mešina (62. Olej), Arpáš (GK)

Nedeľný zápas 6. kola sa pre nás mohol začať veľmi dobre. Už v 2. min rozvlnil sieť za domácim gólmanom po prihrávke Tomáša Oleja Radoslav Prekop. Hlavný arbiter však po zhliadnutí zdvihnutej zástavky postranného rozhodcu, náš gól pre údajný ofsajd neuznal. O výborný štart do zápasu sme tak prišli.

Následne sa k slovu dostalo domáce mužstvo, ktoré prakticky rozhodlo o svojom triumfe za desať minút. Prvý presný zásah videli fanúšikovia v 21. min, keď dokázali Trebatice po prvej zablokovanej strele dostať loptu do našej siete. Druhý gól vsietili domáci o tri minúty neskôr. Dôrazný Miklovič získal loptu v našej šestnástke a prepálil Bohunského. Zlú desaťminútovku v našom podaní zavŕšila 31. min a gól Joríka, ktorý úspešne dorazil loptu po zákroku nášho gólmana.

Čestný úspech sa nám podarilo dosiahnuť až v samom závere duelu. Dávid Šlabjar si pri svojom postupe na bránu všimol nabiehajúceho Mareka Belanca a ten prízemnou strelou zmiernil našu prehru. Kvalitný výkon z druhej časti hry nám už k zisku bodov, žiaľ, nepomohol.

Páčil sa ti tento článok?
0Like