Zabudnúť a hodiť za hlavu. Prichádza rad na derby

Boleráz – Dolné Vestenice 8:0 (6:0)

Góly: 19. S. Akbar, 21. M. Klenkovič, 23. M. Kollár, 35. a 38. M. Blaško, 41. a 78. M. Milinković, 65. P. Brestovanský

D. VESTENICE: Š. STRUČKA – A. Mešina, R. Prekop, P. Košík, Lukáš Miko, Matúš Miko, A. Koreň, F. Jozef Kocan (26. A. Štefan), J. Dávid Melis, M. Rybanský, V. Láska

Futbalisti A-mužstva mali v uplynulom víkende ťažkého protivníka. Tretí Boleráz už na jeseň u nás preukázal svoju kvalitu, ktorú sa im tentokrát podarilo plne pretaviť do výsledku. K vysokej a smutnej prehre niet príliš čo dodať. A to ešte Šimon Stručka zlikvidoval pokutový kop. Bola to jednoducho studená sprcha.

Je nám jasné, že negatívne výsledky nedoliehajú len na hráčov, ale aj na fanúšikov. Možno to mnohých odrádza od toho, aby prišli podporiť mužstvo priamo na štadióny v ďalších zápasoch.

ŠK VEGUM Dolné Vestenice však vo veľkom pozýva všetkých našich priaznivcov na sobotné derby stretnutie, v ktorom nastúpime proti Prievidzi. Ak majú hráči zlomiť túto negatívnu sériu a revanšovať sa všetkým aj za posledný výpadok, potrebujú vašu podporu.

Potrebujú dvanásteho hráča, ktorý bude ich oporou a hnacím motorom. Potrebujú cítiť, že majú pre koho hrať. Ak sa má dostaviť úspech, tak k nemu musíme prispieť všetci. Aj keby to je len drobnosťami. Spojme sa všetci pre náš futbal, hráči, fanúšikovia, priaznivci, funkcionári.

Vidíme sa v sobotu o 15:00 na našom štadióne.

Páčil sa ti tento článok?
0Like