ŽIACKÉ VÝBERY VÍŤAZNE, DORAST NESTAČIL NA NEDOŽERY-BREZANY

Výsledky mládežníckych výberov:

U19:

Nedožery-Brezany – Dolné Vestenice 4:2 (1:1)

Góly: 36. Klopan, 57. Mašlonka, 60. a 90. Ambróz – 39. Mäsiar, 72. Šuhajda

Zostava: Š. Stručka – Gáher, Kňápek, Mekýš, Rybanský – Šiarik – A. Mäsiar, Hranai,
Sány, Šuhajda – M. Miko

Náhradníci: M. Vabec (57. Mekýš), Obert (65. Sány) Žúbor (59. Hranai)

Dorastencov čakal v 8. kole regionálny derby zápas. V nedeľu nastúpili na ihrisku v Nedožeroch-Brezanoch. Prvý polčas sme dokázali udržať krok s kvalitným súperom a po vyrovnávajúcom góle Adama Mäsiara sa šlo do kabín za nerozhodného stavu. V druhom dejstve sa domáci do 60. min dokázali dostať do dvojgólového náskoku. Na to sme ešte odpovedali v 72. min presným zásahom Dalibora Šuhajdu. Konečnú podobu výsledku ale dal domáci Ambróz, ktorý upravil skóre na 4:2 pre Nedožery-Brezany.

U15:

Dolné Vestenice – Valaská Belá 2:1 (0:1)

Góly: 37. S. Rusňák, 43. Suchánek – 31. Kochan

Nastúpili: Staňo, K. Miko, Braun, Š. Mäsiar, Kasala, S. Rusňák, D. Pánis, Vlha, Ďurík, Suchánek, D. Ďuriš, A. Miko

Výborný zápas majú za sebou hráči z výberu do 15 rokov. Súper z Valaskej Belej prvý polčas vyhral najtesnejším rozdielom 1:0. V druhej časti hry sa ale nášmu tímu zásluhou gólov Samuela Suchánka a Samuela Rusňáka podarilo otočiť stav zápasu.

U13:

Dolné Vestenice – Sebedražie 8:2 (5:1)

Ďalší presvedčivý výkon podali zverenci Vladimíra Reisela, ktorí zvíťazili aj v treťom zápase v rade. Rovesníkov zo Sebedražia hráči U13-ky porazili vysoko 8:1. Gólové konto si opäť obohatil Eduard Leon Vlha, ktorý tak vedie tabuľku strelcov so 16 gólmi. Mladší žiaci sa dostali aj do čela tabuľky celej súťaže, kde sa o prvé miesto delia s „B“ tímom Prievidze.

U9:

Partizánske „C“ – Dolné Vestenice 1:20

Aj náš najmladší výber bol uplynulý týždeň v akcii. Zverenci trénerov Samuel Ďuriša a Matúša Mika triumfovali v Partizánskom nad domácim „C“ výberom vysoko 20:1.

Páčil sa ti tento článok?
0Like