ŽIACKÉ TÍMY V DVOJZÁPASE PROTI LEHOTE POD VTÁČNIKOM. DORAST PRERUŠIL DLHÚ SÉRIU BEZ VÍŤAZSTVA

Výsledkový sumár zvyšných tímov ŠK VEGUM Dolné Vestenice

U19:

Dolné Vestenice – Kopánka 3:1 (1:0)

Góly: 35. M. Vabec, 63. Melis, 65. Hranai – 70. Fančovič

Zostava: Stručka – Vabec, Kňápek, Gáher, Mekýš – Rybanský – A. Mäsiar, Šiarik, S. Kováč, Melis – M. Miko

Náhradníci: Sány (67. Mekýš), R. Radošány (64. Vabec), A. Ďuriš (73. A. Mäsiar), M. Obert (82. Gáher), Hranai (60. Šiarik)

Ukrutne dlhú negatívnu sériu majú za sebou naši dorastenci. Chuť víťazstva totiž okúsili až po siedmich zápasoch v rade. V 13. kole sme hostili hráčov Kopánky, ktorí patria medzi nováčikov tejto sezóny. Základ, ešte len štvrtého víťazstva v prebiehajúcej sezóne, položil v 35. min Matúš Vabec. V druhej časti hry sa k nemu pridali aj Dávid Melis a Adam Hranai. Hostia čestným gólom zo 70. min zmiernili svoju prehru na 1:3. Dorastencom tak dve kolá pred koncom prvej časti sezóny patrí 11. miesto v tabuľke.

„B“ tím

Dolné Vestenice „B“ – Šimonovany 0:3 (0:0)

Góly: 52. a 76. Hrudka (druhý gól z pok. kopu), 85. Markovič

Zostava: Hirkala – Struhár, M. Miko, Kolenčík, Chrenko – Vaňo, Žember, N. Šamko, Melis – N. Ďurík, M. Ďuriš

Náhradníci: M. Krajčovič (76. Melis), Šenkyřík, M. Reisel, Sapár

Predposledné stretnutie majú za sebou hráči nášho „B“ mužstva. Vďaka trojkolovému systému VIII. ligy PE, sme sa so Šimonovanmi stretli už v druhom jesennom súboji. Po remíze z prvého stretnutia si teraz súper odnáša lepší výsledok vďaka triumfu 3:0. Náš rezervný tím má po dvanástich zápasoch na konte 19 bodov a patrí mu 4. pozícia. V poslednom jesennom stretnutí sa predstavia naši hráči na ihrisku Malých Bielic. Zápas sa odohrá v sobotu 2.11. o 13:30.

U15:

Dolné Vestenice – Lehota pod Vtáčnikom 1:1 (0:0)

Góly: 48. Dufek – 62. Fábry

Nastúpili: D. Pánis, K. Miko, B. Braun, Kiaba, T. Švirik, S. Rusňák, Dufek, Vlha, Š. Mäsiar, Repka, Suchánek, T. Ďurík, A. Miko, Stano, Jedinak, Vlha,

Zverenci Petra Šušmáka remizovali v záverečnom vystúpení jesene s rovesníkmi z Lehoty pod Vtáčnikom. Našim jediným úspešným strelcom v tomto stretnutí bol Tomáš Dufek. Starší žiaci nebodovali naplno len tretíkrát v prebiehajúcej sezóne, vďaka čomu im patrí 4. priečka v IV. lige – III. triede Juh.

U13:

Dolné Vestenice – Lehota pod Vtáčnikom 0:1 (0:0)

Gól: 58. Hoos

S rovnakým súperom, ako naša U15-ka, uzavreli svoje jesenné pôsobenie aj mladší žiaci. V napínavom zápase ale svojmu súperovi podľahli najtesnejším rozdielom – 0:1. Po výbornom úvode sezóny zaznamenala naša U13-ka päť prehier, ktoré ich odsunuli na 6. miesto v tabuľky IV. ligy U13.

Páčil sa ti tento článok?
0Like