Pomanín – Dolné Vestenice 5:0 (3:0)

Góly ŠK:  –

Zostava: Bohunský – Šagát, Sluka, Bohuš, Bruška – Kastelovič, Bublák, Líška, Šamko, Matiaško – Olej

Náhradníci: Miko(60′), Krajčovič(79′), Košík(67′), Beták, Pagáč (71′)

Nezažívame práve najúspešnejší vstup do novej sezóny. Zo 4 odohraných zápasov (2x liga, 2x pohár) sme okúsili chuť víťazstva len v jednom prípade. Zmeniť sme sa to preto snažili v našom prvom zápase na ihrisku súpera. V Podmaníne sme chceli zaznamenať dobrý výsledok, no domáci do 25. minúty viedli už 3:0 a prakticky rozhodli zápas. Aj keď sme zbrane neskladali, no naša snaha sa nedočkali žiadnej gólovej odmeny. Domáce mužstvo tento zápas zvládlo lepšie a po 60. minúte už hralo oveľa uvoľnenejšie, keďže vyhrávali už 5:0. Viac gólov sme už našťastie neinkasovali.

Napraviť chuť sa budeme snažiť už v najbližšom domácom zápase v ktorom privítame hráčov Brvnišťa.