Každá SMS pomôže. Zahlasujte za náš projekt

Vážení fanúšikovia a športoví priaznivci, od pondelka 15. mája 2023 sa zbierajú hlasy pre originálne komunitné nápady obyvateľov kraja predložené v rámci Participatívneho-komunitného rozpočtu TSK.

Do tohtoročného programu sa zapojil aj náš klub, ktorý pripravil projekt zameraný na naše deti v kategórii prípravky v predškolskom veku 4-6 rokov. Predstaveným zámerom chceme v prvom rade reagovať ma pozitívny dopyt po činnosti tejto vekovej kategórie a za prípadné finančné zdroje zabezpečiť deťom tréningové pomôcky, výstroj a dve podujatia, pričom jedno bude určené pre vás, rodičov, príbuzných a členov najbližšej komunity a druhé preverí ich zručnosti v regionálnom turnaji po vzore z minulého roka.

Aby sme to však dosiahli, potrebujeme vaše hlasy. Systém je pomerne jednoduchý, no pre vysvetlenie: Na —-> tejto stránke www.tsk.sk <—- nájdete celý náš projekt a tiež hlasovacie okienko.

  • Stačí len, aby ste tam vpísali vaše číslo, bez prvej 0 a bez medzier.
  • Po odoslaní tel. čísla Vám príde do SMS kód na overenie.
  • Ten vpíšte do okienka a odošlite.
  • Počkajte prosím, kým vám systém napíše, že je všetko úspešne zaevidované. Prípadne nám povedzte, že ste úspešne hlasovali, pretože priebežný stav hlasov nevidíme.

Veľmi pekne ďakujeme. O projekte sme hovorili aj na verejnom zvažovaní. Predstavenie projektu našim manažérom nájdete tu:

Páčil sa ti tento článok?
3Like