GUMÁRI SA VO VÝBEROCH OBLFZ PRIEVIDZA NESTRATILi

Tak ako minulý rok, aj teraz náš klub dodal hráčov, ktorí nás reprezentovali vo farbách Oblastného futbalového zväzu na halových turnajoch ZsFZ

V kategórii U13 (celkové 9. miesto) nás reprezentovali: Simon Števica (3 góly) a brankár Adam Šušmák. MY Nitrianske noviny k výkonu nášho zástupcu napísali: “Highlightom stretnutí o konečné umiestnenie boli dva góly Simona Števicu v poslednej minúte, s Trenčínom otočil z 0:1 na 2:1 a Prievidzu poslal na deviate miesto.”

Výber OblFz PD na turnaji ZSFZ: Hráči ŠK VEGUM Dolné Vestenice: Damián Kleman (horný rad, tretí zľava). Lukas Humaj (horný rad, tretí hráč sprava).

Oboch hráčov počas jesennej časti pripravovali tréneri Nikolas Švirik a Peter Šušmák.

V kategórií U1️1 (celkové 5. miesto) nás reprezentovali: Lukas Humaj a Damián Kleman. Oboch hráčov počas jesennej časti pripravovali tréneri Dalibor Caňo a Tomáš Dufek.

V kategórii U15 (celkové 11. miesto) nás reprezentovali: Šimon Rusňák (1 gól) a Marko Motúz (2 góly). Hráčov počas jesene pripravovali tréneri Vladimír Reisel a Radoslav Miko.

Výber OblFz PD na turnaji ZSFZ: Hráči ŠK VEGUM Dolné Vestenice: Šimon Rusňák (horný rad, tretí sprava), Marko Motúz (horný rad, druhý sprava).
Páčil sa ti tento článok?
0Like