Dolné Vestenice – Podmanín 5:0 (1:0)
Góly: 39. Bublák, 61. a 89. Kastelovič, 69. Krivosudský, 85. Olej

Zostava: Bohunský – Hlinka, Sluka, Kastelovič, Šrámka – Košík – Líška, Bublák, M. Šamko, Krivosudský – Kolenčík
Náhradníci: Beták, Olej (53. Kolenčík), Bohuš (66. Šrámka), Bruška (72. Košík), M. Struhár (78. Hlinka), 78. M. Krajčovič (M. Šamko)

DOLNÉ VESTENICE 16. marca –  V úvodnom domácom zápase jarnej časti sa na našom štadióne predstavili hráči Podmanína. Súper, ktorý nás v jesennom vzájomnom stretnutí presvedčivo porazil 5:0 pricestoval s cieľom uhrať dobrý výsledok. V priebehu zápasu sa hostia snažili napĺňať tento cieľ, čoho výsledkom bol bezgólový stav až takmer do konca prvého polčasu. Na prvý gól si tak diváci počkali až do 39. min, keď sa k zakončeniu dostal Dušan Bublák, ktorý rozjasal domáce tribúny. Cenný gól priniesol väčší pokoj na naše kopačky a aj vďaka tomu, sme do druhého dejstva vstúpili oveľa lepšie. Druhý a pre priebeh zápasu ešte viac dôležitý gól, padol v 61. minúte. Vsietil ho stopér Jakub Kastelovič, ktorý pohodlne dorážal loptu do prázdnej brány po zakončení striedajúceho Tomáša Oleja.

Ešte krajší moment ale diváci videli o osem minút neskôr. Marek Krivosudský z vnútra šestnástky napálil loptu do ľavého horného rohu brány Kostelanského, čím zvýšil už na 3:0. Hostia sa snažili pohroziť nakopávanými loptami za obranu z ktorých pramenilo viacero pološancí. Nič závažné sa však pred Bohunského bránou neudialo a tak hrozba inkasovaného gólu nebola taká vážna. Väčšinu útokov zvládali pokryť naši zodpovední „zádáci“. Nám sa ďalší gól podarilo dosiahnuť až v 85. minúte. Tomáš Olej sa pri predchádzajúcich  šanciach len zastreľoval a v spomínanej časti hry výborne upratal do siete strelu Tomáša Bohuša.

Záverečnú bodku za sobotný zápasom urobil opäť Jakub Kastelovič. V poslednej minúte stretnutia dostal dostatok času vo vnútri pokutového územia súpera a po prvej strele zablokovanej obrancom, stihol dorážkou poslať loptu k pravej žrdi. Sobotné víťazstvo číslo dvanásť, natiahlo našu sériu neporaziteľnosti už na štrnásť duelov v rade.