Dobre naladení po domácom víťazstve sme vycestovali na ihrisko Trenčianskej Turnej.

Klubový komentár k zápasu

Dolné Vestenice – Ladce 5:0 (3:0)

Góly: 20′ 32′ 88′ Matiaško, 36′ Šamko, 60′ Olej

Zostava: Bohunský – Šrámka, Sluka, Košík, Bruška – Kastelovič, Šamko, Bublák, Líška, Matiaško – Olej

Náhradníci: Kolenčík(61′), Radošány(74′), Miko, Pánis(67′), Šagát, Beták

V 4. kole sme privítali TJ Cementáreň Ladce.Tím, ktorý takisto nezaznamenal úspešný vstup do súťaže a na svojom konte mal len jeden bod za remízu s Uhrovcom.

Z úvodného tlaku sme ťažili už v 17. minúte, kedy aktívneho Matiaška podkopol v šestnástke obranca hostí a hlavný rozhodca nariadil pokutový kop. Kapitán Líška, náš tradičný exekútor týchto kopov tentokrát mieril do stredu brány na pripraveného gólmana hostí. Vynahradili sme si to však o tri minúty neskôr. Nakopnutú loptu od Bohunského predĺžil Olej na nabiehajúceho Líšku a ten presnou prihrávkou naservíroval gól Matiaškovi.  Spolupráca posledných dvoch menovaných zafungovala aj v 32. minúte, kedy presný center Líšku premenil Matiaško na svoj druhý gól v zápase. O pár minút neskôr sa v obrovskej šanci objavil Bublák. Škoda jedine, že jeho strela letela len na brvno brány hostí. Avšak „gól“ si diváci v prvom dejstve mohli zakričať aj do tretice. Bežala 36. minúta, lopta sa na úrovni šestnástky dostala k Máriovi Šamkovi a ten razantnou strelou do ľavého rohu brány navýšil naše vedenie.

Úvod druhého dejstva zo začiatku vyznel lepšie pre hosťujúce mužstvo, ktoré dokonca v 50. minúte znížilo na 3:1. Gól však nakoniec hlavný rozhodca neuznal, pretože po porade s jeho asistentom odpískal jasnú ruku hosťujúceho hráča. Následne si tretiu asistenciu v tomto zápase pripísal Martin Líška. V 60. minúte jeho center z kraja ihriska dopravil do siete hlavičkou Tomáš Olej. Dokonca aj v poslednom našom góle mala prsty naša „deviatka“. Práve Líška bol v 88. minúte nedovolene zastavený v šestnástke hostí a hlavný arbiter nariadil ďalší pokutový kop. K lopte sa postavil Dominik Matiaško a strelou do ľavého horného rohu zavŕšil svoj hetrik.

Páčil sa ti tento článok?
0Like