Séria prehier sa predlžuje

Bez bodov sme odišli aj z Trenčianskych Stankoviec.

Trenčianske Stankovce – Dolné Vestenice 5:1 (2:0)

Góly: 40. a 42. M. Ďuráči, 80. a 87. L. Žiška, 89. Tomáš Svatík – 78. D. Šlabjar

Zostava: Arpáš – Sochora, P. Košík, A. Hološka, Hlinka – Žember – Mešina, Stovička, Hronec, Šlabjar – Prekop

Náhradníci: Láska (59. Prekop), Melis (57. Mešina)

Zápas bol v úvode vyrovnaný, ale tempo hry nebolo príliš vysoké. Potom domáci hráči zrýchlili hru a v 9. min. mohol otvoriť skóre zápasu Marcinát, ale z dobrej pozície strieľal tesne vedľa pravej tyče. Domáci hráči mali viac z hry a tlačili sa pred súperovu bránu. Až v 40. min. sa zrodila gólová akcia, keď v šestnástke hostí sa najlepšie zorientoval Ďuráči a otvoril skóre zápasu – 1:0. Ďalšia gólová šanca prišla už o minútu, keď v 42. min. po rýchlej akcii celého mužstva zakončoval opäť Ďuráči – 2:0. Úvod druhého polčasu sa začal tlakom domáceho mužstva a v 49. min. Repovu technickú strelu z priameho kopu smerujúcu pod brvno brankár len s námahou vytlačil na roh. V 53. min. mal šancu Ďuráči, ale bol z toho len roh. Dlhé minúty sa hralo na polovici hostí, ale domáci hráči z toho nič nevyťažili. V 59. min. visel gól na vlásku, ale Arpáš v bráne hostí čaroval. V 67. min. išiel Vaško sám na hosťujúceho brankára, ale ten ho vychytal. V 78. min. sa udiala smolná situácia pre domáce mužstvo. Zemanovič prudkú strelu vyrazil, ale rovno do nohy obrancu a odtiaľ putovala do siete – 2 : 1. Na odpoveď sa dlho nečakalo, v 80. min. zvyšoval Žiška – 3:1. V 87. min. sa opäť vlnil sieť, keď sa opäť presadil Žiška – 4:1. To nebol všetko a v 89. min. uzavrel skóre zápasu Tomáš Svatík – 5:1.

Zdroj: mytrencin.sme.sk