TEXTOVÝ PRENOS zo zápasu A-mužstva: ŠK VEGUM Dolné Vestenice vs. Jaslovské Bohunice

Vitajte pri textovom prenose zo sobotného stretnutia IV. ligy SZ medzi domácimi Dolnými Vestenicami a Jaslovskými Bohunicami.

AKTUALIZÁCIA– Konečný stav 0:2

Skončil sa majstrovský zápas 9. kola IV. ligy SZ. Jaslovské Bohunice si odnášajú tri body po triumfe 2:0.

90′ Začína nadstavený čas.

86′ Zahratý roh Žembera skončil na brvne brány.

85′ Dva dobré centre Roberta Žembera kryl gólman hostí.

77′ Obrovská šanca Tomáša Oleja. Na šestnástke si vytvoril priestor na zakončenie, no jeho pokus letel nad bránu.

74′ Sľubný útok Šlabjara. Jeho center poslal hlavičkou nad bránu Samuel Stovička

Doterajšie striedania na domácej strane: Odišli, Vladimír Láska a Ján Hronec. Nahradili ich Andrej Mešina a Róbert Žember.

65′ Gól Jaslovské Bohunice penaltu premenili

63′ Odpískaný pokutový kop pre hostí. Obranný zákrok Dávida Melisa posúdil hlavný arbiter ako nedovolený.

57′ Ďalšia prihrávka Hlinku do šestnastky súpera. Hroncovu strelu zablokovali hosťujúci zadáci.

55′ Takmer platilo: nedáš-dostaneš. Strelec prvého gólu sa ocitol v nájazde na nášho gólmana. Vybiehajúci Arpáš jeho šancu zneškodnil.

53′ Prvá vážna šanca domácich. Prihrávku Hlinku do päťky nepretavil na gól Tomáš Olej.

49′ Hostia zvyšujú po vedúcom góle svoju aktivitu. Mimo brány Arpáša leteli dve strely

47′ Gól Jaslovské Bohunice. Presadil sa Martin Machovič. Kombináciu hostí na kraji ihriska zakončil strelou k pravej žrdi Arpášovej brány.

46′ Začal sa druhý polčas

Výraznú príležitosť si ani jedno mužstvo nevypracovalo. Pozorné obrany oboch celkov nepustili útočiach hráčov do vážnej šance. Nakopnuté lopty zase končili v rukách gólman.

45′ Skončil sa prvý polčas súboja Dolné Vestenice vs. Jaslovské Bohunice.

44′ Nápok po priamok kope hostí z polovice ihriska sa dostal až do nárucia Arpáša

40′ Protiútok domácich zakončil Tomáš Olej nakopnutou loptou na brankára.

34′ Hostia vyslali na domácu bránu nepresnú strelu.

31′ Domáci reklamujú faul v šestnástke na Adriána Hlinku. Hlavný arbiter však pokutový kop nenariadil.

30′ Center Dávida Šlabjara skončil v rukaviciach hosťujúceho gólmana.

29′ Obrana hostí zastavila prenikajúceho Stovičku.

27′ Žltú kartu dostal hráč hostí č. 15.

26′ Črtajúcu sa príležitosť Bohuníc zmarila zdvihnutá zastabka postranného rozhodcu.

14′ Doteraz predviedli obe mužstvá len medzišestnástkový boj. Na opatrný úvod stretnutia nadviazala prvá vážnejšia šanca, keď gólman Arpáš vyrazil strelu z uhla.

7′ Hostia zahrávali roh, obrana Dolných Vestíc odvrátila loptu do bezpečia

1′ Stretnutie sa začalo

Zostava Dolných Vesteníc:

Arpáš – Hlinka, Prekop, Hološka, Melis – Košík- Stovička, Hronec, Láska, Šlabjar – Olej

Predzápasové porovnanie

V prvom predzápase zvíťazili naši starší žiaci nad Liešťanmi po výsledku 18:0.

Niečo súperovi:

Mužstvo, ktoré v minulosti okúsilo aj tretiu ligu, sa môže pýšiť dobrým diváckym záujmom. Najväčším lákadlom pre fanúšikov sú derby zápasy, na ktoré chodí v priemere 200 až 300 divákov. „Zaujímavá divácka kulisa sa zišla na hodovom zápase s Malženicami, na ktorý prišlo až okolo 800 divákov. Všetko je ovplyvnené aj tým, že ponuka športov je dnes široká. Futbal je však historicky najžiadanejší šport a skalní fanúšikovia si cestu na štadión nájdu vždy. popísal predseda.

V priebehu posledných desať rokov mali diváci, ale aj hráči možnosť vychutnať si v Jaslovských Bohuniciach viacero zaujímavých zápasov. V roku 2015 privítali vo štvrtom kole Slovnaft Cup-u slovenského majstra a neskôr aj víťaza pohára AS Trenčín. Jaslovské Bohunice prvoligistu poriadne potrápili a Trenčín potvrdil výsledok až v nadstavenom čase (0:3). Zdroj: mytrnava.sme.

Vážení športoví priaznivci, súčasná situácia neumožňuje, aby ste sa zúčastnili najbližších zápasov nášho A-mužstva. Športový klub VEGUM Dolné Vestenice si preto pre vás pripravil textový prenos zo sobotného stretnutia, v ktorom hostíme atraktívneho súpera z Jaslovských Bohuníc.

Dejová linka tohto prenosu ožije 3. októbra o 14:30 po úvodnom výkope duelu 9. kola.