Trebatice – Dolné Vestenice 5:1 (3:0)

Góly: 6. Hečko, 22. a 61. Bartošek, 43. Šurin, 84. Valo – 86. Košík

Zostava: Arpáš – Krivosudský, Sluka, Kastelovič, Košík – Bohuš – Melis, Hronec, Šamko, Líška – Olej

Náhradníci: Žember, Hlinka

Papierovo ľahký zápas na nás čakal v 8. kole na ihrisku Trabatíc. Súper, ktorý v doterajšom priebehu súťaže len raz zvíťazil a šesťkrát prehral, nám pripravil veľmi nemilé prekvapenie. Tréner Nikolas Švirik nemohol postaviť tú najsilnejšiu zostavu, kedže zdravotné problémy trápia až štvoricu našich futbalistov. Do základnej zostavy sa tak premiérovo v tejto sezóne dostal talentovaný krídelník Dávid Melis.

Domáci udreli po prvýkrát už v 6. minúte. Peknú kombináciu zakončil po prihrávke do priestoru jedenástkového bodu presnou strelou Ondrej Hečko. Pri druhom góle ukázal svoje futbalové umenie práve úspešný strelec zo 6. min Hečko. Jeho zakončenie gólman Arpáš zneškodnil, no na dorážku Bartošeka už bol prikrátky. Pred koncom prvého polčasu sa v sľubnej príležitosti ocitol Dávid Melis. Bol však tiesnený obrancom, ktorý ho dostal do väčšieho streleckého uhla, a tak nedokázal skórovať. Výborný prvý polčas v podaní domácich dokumentovala 43. min, kedy sme inkasovali gól do šatne.

Druhé dejstvo nanešťastie zvrat neprinieslo. Domáci po druhom góle Bartošeka a prvom zásahu v zápase od Šurina získali päťgólový náskok. K tomu všetkému hrali od 79. min v presile. Ján Hronec bol totiž predčasne poslaný pod sprchy. Čestný úspech zaznamenal v 86. min Patrik Košík, ktorý skorigoval na konečných 5:1 pre Trebatice.