Doma konečne za tri body

Dolné Vestenice – Vrbové 3:1 (3:1)

Góly: 12. a 16. T. Olej (1 z 11m), 42. F. Jozef Kocan – 44. Ľ. Železník, 100 divákov
DOLNÉ VESTENICE: Š. Stručka – A. Hološka, R. Prekop, A. Hlinka, A. Mešina, S. Stovička, V. Láska, F. Jozef Kocan (81. R. Žember), J. Hronec (87. P. Záhorský), P. Košík (89. P. Šóš), T. Olej

Dolné Vestenice sa po smolne nevydarenom zápase v Hlohovci predstavil na domácej pôde proti ďalšiemu tabuľkovému susedovi. Vrbové bolo len o jednu priečky v tabuľke vyššie, takže sa v prípade úspechu domácich, mohlo meniť postavenie týchto dvoch tímov. Všetko podstatné sa udialo už v prvom dejstve. Kapitán “gumárov” Tomáš Olej premenil v 12. minúte pokutový kop. Pri chuti však útočník s číslom 13 zostal aj naďalej. Štyri minúty po svojom prvom presnom zásahu, zvýšil na 2:0, keď si výborne nabehol na prihrávku z kraja ihriska. Do konca prvého polčasu domáci navýši svoje vedenie už na rozdiel troch gólov. Najnovšia posila Vesteníc František Kocan sa opäť presadil pred vlastnými fanúšikmi, keď zaknihoval podobný gól ako pred ním Tomáš Olej. Vrbové uštedrilo domácim tzv. gól do šatne, keď Ľubomír Železník umne umiestnil loptu do siete. Ale viac gólov už priaznivci na tribúnach nevideli. Dolné Vestenice zvíťazili a poskočili na 14. miesto.